POLAZNICI LJETNE ŠKOLE FIZIKE 2004

POZVANI SUDIONICI 
(masnim slovima označeni su sudionici koji su potvrdili dolazak, a kosim srebrnim slovima oni koji su odustali)

učenik

škola

mjesto

kategorija

1.

Damir Mulc

OŠ Š.K.Benje

Zadar

Grupa OŠ

2.

Karlo Radman

OŠ Ivana Zajca

Rijeka

Grupa OŠ

3.

Luka Štambuk

OŠ Trstenik

Split

Grupa OŠ

4.

Vanja Vargek

OŠ Šenkovec

Šenkovec

Grupa OŠ

5.

Branimir Žarkovič

OŠ A. Šenoe

Zagreb

OŠ exp.

6.

Slaven Gojković

XI. OŠ

Slavonski Brod

OŠ exp.

7.

Nikolina Halusek

OŠ. Kloštar Podravski

Kloštar Podravski

OŠ exp.

8.

Patrick Ružman

OŠ. Kloštar Podravski

Kloštar Podravski

OŠ exp.

9.

Nikolina Artić

OŠ A. Cesarca

Krapina

MFL

10.

Igor Telalović

Gimnazija L. Vranjanina

Zagreb

I. grupa

11.

Petar Sirković

V. gimnazija

Zagreb

I. grupa

12.

Mijo Tvrdojević

Gimanzija M. Mesića

Slavonski Brod

I. grupa

13.

Bojan Miklenić

XV. gimnazija

Zagreb

I. grupa

14.

Ivor Kovačević

XV. gimnazija

Zagreb

I. grupa

15.

Vedran Sabadoš

T.Š. R. Boškovića

Zagreb

II. grupa

16.

Marko Popović

V. gimnazija

Zagreb

II. grupa

17.

Boran Car

3. gimnazija

Split

II. grupa

18.

Marija Mustać

Gimnazija F. Petrića

Zadar

II. grupa

19.

Dino Kovačić

XV. gimnazija

Zagreb

II. grupa

20.

Antonio Majdandžić

Gimnazija F.Petrića

Zadar

III. grupa

21.

Anđelo Martinović

Zadarska priv. gimnazija

Zadar

III. grupa

22.

Filip Kos

XV. gimnazija

Zagreb

III. grupa

23.

Bruno Klajn

V. gimnazija

Zagreb

III. grupa

24.

Alen Karabegović

V. gimnazija

Zagreb

III. grupa

25.

Aleksandar Prokopec

V. gimnazija

Zagreb

IV. grupa

26.

Krunoslav Zaher

Tehnička škola

Karlovac

IV. grupa

27.

Ivan  Vulić

Gimnazija F.Petrića

Zadar

IV. grupa

28.

Dunja Bjelobrk

Gimnazija L. Vranjanina

Zagreb

IV. grupa

29.

Nastasija Grubić

3. gimnazija

Split

IV. grupa

30.

Kristian Hengster-Movrić

XV. gimnazija

Zagreb

IV. grupa

31.

Tihomir Knežević

Gimanzija M. Mesića

Slavonski Brod

SŠ exp.

32.

Anamarija Mišković

Gimanzija M. Mesića

Slavonski Brod

SŠ exp.

33.

Domagoj Hrgić

Gimanzija M. Mesića

Slavonski Brod

SŠ exp.

34.

Dunja Vuksan

Gimanzija M. Mesića

Slavonski Brod

SŠ exp.

35.

Dražen Mrvoš

V. gimnazija

Zagreb

SŠ exp.

36.

Dalibor Mucko

V. gimnazija

Zagreb

SŠ exp.

37.

Marko Habunek

Elektro-strojarska škola

Varaždin

SŠ exp.

38.

Luka Ilić Buljan

Elektro-strojarska škola

Varaždin

SŠ exp.

39.

Jasna Šibalin

Hrvatska gimnazija

Budimpešta

Međ. Sur.

40.

Milan Šibalin

Hrvatska gimnazija

Budimpešta

Međ. Sur.

41.

Dušan Horvat

Hrvatska gimnazija

Budimpešta

Međ. Sur.

42.

Goran Radanović

3. gimnazija

Split

III. grupa

43. Hrvoje Kaluđer Gimnazija L. Vranjanina Zagreb

III. grupa

44. Neven Šantić Gimnazija L. Vranjanina Zagreb

III. grupa

45. Hrvoje Ribičić XV. gimnazija Zagreb III. grupa
OSTALI SUDIONICI 
Ivan Domladovec OŠ M. Gupca Zagreb Grupa OŠ
Danijel Cmrk Gimnazija "Fran Galović" Koprivnica
Drago Ružman Gimnazija "Fran Galović" Koprivnica
Daniel Miočić

Gimnazija F.Petrića

Zadar

Marija Pekas Gimnazija A. Vrančića Šibenik MFL
Mišo Bratković

Elektro-strojarska škola

Varaždin

SŠ exp.

Jan Nypl OŠ Vela Luka Vela Luka OŠ exp.
STUDENTI U PRATNJI 
Goran Nikšić PMF Zagreb
Andrej Ficnar PMF Zagreb
NASTAVNICI U PRATNJI

Ivan Brzović

Mali Lošinj
Marina Gojković Slavonski Brod
Terezija Haklić-Hegedüš Budimpešta
Mario Jerkić Budimpešta